İade & Değişim Prosedürü

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Siparişin teslimatından sonraki 3 iş günü içerisindedir.

İade & Değişim Ücretli midir?

İade & Değişim talebiyle mikobutik.com ‘a gönderdiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları sadece aşağıda belirtilen koşullarda firmamıza aittir.

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer ?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler  iade ve değişim kapsamına girmektedir. 

Gelen ürün beğenilmediği taktirde kullanılmamış olsa dahi iade & değişim kapsamına girmemektedir.

İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

İade & değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > Siparişlerim bölümünden bulduktan sonra  butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade & değişim olarak gönderebilirsiniz. Eğer “İade Talebi Oluştur” butonunu siparişlerim bölümünde göremiyorsanız, iade & değişim süreci sona ermiş demektir.

İnternet Sitesinden İade & Değişim Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?

En yakın Mng Kargo şubelerine gidip, ürünleri Miyase Foto / Miko Butik e karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.

Ayrıca Ürünler ile birlikte size gelen faturayı tek bir pakete koyun

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?

İş Yeri Ünvanı: Miko  Butik (Miyase Foto)‘dir.

Adress: Hilal Mah. Aleksander Dubçek Cad. Altın Vadi Sit. No:60 C/5 Çankaya / ANKARA

Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir miyim?

Mng Kargo haricinde, diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

Ürünleri  Mng Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?

İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iade & değişim talebi onaylandıktan sonra gönderdiğiniz IBAN numarasına para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra mikobutik.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve mikobutik.com ’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Taksitli Alışverişlerde Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılır?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yapılmaktadır.

Saygılarımızla,

Miko Butik